Bozcaada, Otel, Hotel, Pansiyon, Butik Otel, Tatil Rehberi

Çanakkale Tatil Rehberi Assos Tatil Rehberi Gökçeada Tatil Rehberi Kazdağları Tatil Rehberi Türkiye'nin Tatil Rehberi Gelibolu Tatil Rehberi
Tarihi Yerler
 • Bozcaada Kalesi

  Bozcaada Kalesi

  Feribotla adaya yaklaşırken ilk dikkatinizi çekecek adanın heybetli kalesi olacak. Küçük bir kasaba havasındaki merkezin bu kadar büyük bir kalesinin olması sizi şaşırtmasın.

 • Ayazma Manastırı

  Ayazma Manastırı

  Yunanca "hagiasme" kelimesinden gelen Ayazma, kutsal su anlamına geliyor. Türkiye’nin birçok bölgesinde doğal su kaynaklarının olduğu yerlere bu isim veriliyor.

 • Meryem Ana Kilisesi

  Meryem Ana Kilisesi

  Bozcaada’daki Rum Ortodoks cemaate ait, ibadete açık olan tek kilisedir. Rum Mahallesinin tam ortasına konumlanmıştır.

 • Köprülü Mehmet Paşa Camii

  Köprülü Mehmet Paşa Camii

  Venedikliler döneminde yıkıldığı tahmin edilen bir cami daha sonra sadrazam Köprülü Mehmet Paşa tarafından 1655’de tamir edilmiş ve onun adını almıştır.

Ataol Tatil Çiftliği-Bozcaada Bozcaada'da Mevsim Ataol Beach-Bozcaada Gümüş Otel-Bozcaada Kalyopi Otel- Bozcaada HOTEL KATİNA-Bozcaada Yapmadan Dönme Kalais Otel-Bozcaada Adonis Pansiyon-Bozcaada Arşipel Otel-Bozcaada Aral Tatil Çiftliği-Bozcaada Nasıl Ulaşılır Dokuzoda Boutique Hotel-Bozcaada Salih Bey Konağı-Bozcaada Lefkofris Otel-Bozcaada Risus Otel-Bozcaada Bozcaada Hakkında Su Otel-Bozcaada Bozcaada Mutfağı-Yerel Lezzetler Martı Pansiyon-Bozcaada