Bozcaada, Otel, Hotel, Pansiyon, Butik Otel, Tatil Rehberi

Çanakkale Tatil Rehberi Assos Tatil Rehberi Gökçeada Tatil Rehberi Kazdağları Tatil Rehberi Türkiye'nin Tatil Rehberi Gelibolu Tatil Rehberi
Tarihi Yerler
 • Bozcaada Kalesi

  Bozcaada Kalesi

  Feribotla adaya yaklaşırken ilk dikkatinizi çekecek adanın heybetli kalesi olacak. Küçük bir kasaba havasındaki merkezin bu kadar büyük bir kalesinin olması sizi şaşırtmasın.

 • Ayazma Manastırı

  Ayazma Manastırı

  Yunanca "hagiasme" kelimesinden gelen Ayazma, kutsal su anlamına geliyor. Türkiye’nin birçok bölgesinde doğal su kaynaklarının olduğu yerlere bu isim veriliyor.

 • Meryem Ana Kilisesi

  Meryem Ana Kilisesi

  Bozcaada’daki Rum Ortodoks cemaate ait, ibadete açık olan tek kilisedir. Rum Mahallesinin tam ortasına konumlanmıştır.

 • Köprülü Mehmet Paşa Camii

  Köprülü Mehmet Paşa Camii

  Venedikliler döneminde yıkıldığı tahmin edilen bir cami daha sonra sadrazam Köprülü Mehmet Paşa tarafından 1655’de tamir edilmiş ve onun adını almıştır.

Ataol Beach-Bozcaada Ataol Tatil Çiftliği-Bozcaada Su Otel-Bozcaada Aral Tatil Çiftliği-Bozcaada Yapmadan Dönme Martı Pansiyon-Bozcaada Kalyopi Otel- Bozcaada Risus Otel-Bozcaada SANDAL RESTAURANT-Bozcaada Adonis Pansiyon-Bozcaada Dokuzoda Boutique Hotel-Bozcaada Gümüş Otel-Bozcaada Kalais Otel-Bozcaada HOTEL KATİNA-Bozcaada Nasıl Ulaşılır Lefkofris Otel-Bozcaada Salih Bey Konağı-Bozcaada BERTİZ OTEL - Bozcaada Arşipel Otel-Bozcaada Bozcaada'da Mevsim